EN / PL

ALKOPOLIGAMIA.COM

Alkopoligamia.com to prężnie rozwijający się label, który poza wydawaniem muzyki hip-hopowej wypuszcza też limitowane kolekcje odzieży streetwearowej.
Jako wytwórnia dba o swoich artystów i często angażuje ich do swoich działań promójących ich produkty. Ważnym elementem rozpoznawczym dla Alkopoligamii są też videoklipy które posiadają swój niepowtarzalny styl, ale ich twórcy nie boją się też eksperymentów.

Zakres projektów, które zrealizowaliśmy dla tej firmy jest bardzo różnorodny. Zajęliśmy się stworzeniem nadruków na koszulki oraz bluzy, które zostały ręcznie narysowane i namalowane. Sfotografowaliśmy najbardziej znaną postać z tego labelu, którego to zdjęcia znalazły się w jedynym prestiżowym magazynie o tematyce hiphopowej - VAIB MAGAZYN. Przygotowaliśmy lookbook dla kolekcji pod hasłem LOVE YOUR CATS.
Do ostatnich ciekawych projektów możemy zaliczyć kierownictwo artystyczne nad realizacją videoklipu do utworu Stres z płyty Albo Inaczej oraz oprawę graficzną premiery jak i realację making of.

© Copyright ManyColors 2016. All rights reserved.